KONST / Litografier / Grafiskt blad 15384160
nr 1538 4160
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Grafiskt blad, "Landskap med hus". Signerad, numrerad 33/100. Giclee fine art. Bildmått: 27x38 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 31x44 cm
Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:00:00
1/5 19:46:48